Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy. (1 Viewer)

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

No paru się zanajdzie.
Co do meldowania to chyba mam wyższy stopień ale jeżeli nie to mam większą wysługę.:lol:
 
A ja się Ciebie nie boję ....... bo wujcio ma Glocka :lol: .
Wojtek jako przedstawiciel władz forum powinieneś pierwszy założyć ten temat.
A na pagony to się policytujemy u Andrzeja :lol:
 
Nie boisz się ....tak.....ale bedziesz się bał.....:twisted: i nie pytaj co mój wujcio ma w garażu.:laughing6:

Co do startu tego tematu to na trzech się nie opłca ale dzisiaj doszło dwóch nowych.Tyle że mogą się już nie pokazać.Zobaczymy.
 
Rafharta znam z starego PWM-u. Ma tam wątek o Łagg-u z ICM. Nawet fajnie mu wyszedł.
A ten drugi to kto?
 
Witaj..no to jest nas trzech.Brakuje Net_sailora , Brunnera i jeszcze paru.Niestety większość zapisała się tutaj chyba na jeden raz. Dostali lub znaleźli co potrzebowali i sajonara.Ślad po nich zaginął.
Ale dobrze że choć my możemy pogadac tutaj po ludzku. :lol:
 
A to prawda z tymi jedno postowymi userami, to forum to kopalnia wiedzy o lotnictwie, więc nie dziwię się, że ciotka Google kieruje ich tutaj w poszukiwaniu informacji.
V2 bardzo mi się podobają twoje zdjęcia. Sam mam zamiar wrzucić tutaj fotki policyjnych helikopterów, ale zawsze znajdzie się coś pilniejszego do roboty.
Cieszę się, że w temacie o 17 września 1939r udało się pokazać prawdę o tym wydarzeniu. Nawet ten jeden uświadomiony australijczyk jest sukcesem. Wiem, że brzmi to trochę górnolotnie, ale ja się cieszę.
 
A to prawda z tymi jedno postowymi userami, to forum to kopalnia wiedzy o lotnictwie, więc nie dziwię się, że ciotka Google kieruje ich tutaj w poszukiwaniu informacji.
V2 bardzo mi się podobają twoje zdjęcia. Sam mam zamiar wrzucić tutaj fotki policyjnych helikopterów, ale zawsze znajdzie się coś pilniejszego do roboty.
Cieszę się, że w temacie o 17 września 1939r udało się pokazać prawdę o tym wydarzeniu. Nawet ten jeden uświadomiony australijczyk jest sukcesem. Wiem, że brzmi to trochę górnolotnie, ale ja się cieszę.


To w dużej mierze dzięki Wojtkowi. Ma wojskowy dar przekonywania :) i umie durni postawic na bacznośc... Atak poważnie- chłopaki są skoncentrowani na swoich problemach i kampaniach- można ich zrozumiec, że niewiele o nas wiedzą. Zmieniac to trzeba w miare możliwości...zresztą kilku sie wykazało rozsądną postawą. Ale będzie lepiej bo jest nas więcej a jedności, jak wiadomo, siła.
Pozdrawiam!
 
I następny ziomek - fret. Ciekawe czy jednopostowy czy nie?
 
Cześć NS,

Nie to nie było o Tobie..Pamiętam wiele twoich świetnych postów.:D
Dobrze że wróciłeś bo lista członków chyba bedzie zweryfikowana i ograniczona do tych aktywnych jedynie przez ostatnie pół roku.
 
nie wiem czy to jest całkiem dobry pomysł z ta weryfikacją... Sa ludzie, o których wiem, że tutaj zaglądają mimo, że nie udzielają się na forach. Może powinni miec jakiś inny status ( obserwator :) ) ale niechby sobie byli. W każdym razie mam dwa fajne kontakty z "obserwatorami"...
 
Niby tak ,ale lista jest dość długa i to są ci jednopostowcy właśnie.Dobrze by było jeśli Ci obsrwatorzy napisali by coś choćby po to żeby ich licznik był odświeżony.A tak na marginesie jako goście też mogą obserwować.
 
Się zastanawiam co taka weryfikacja ma na celu? Są na forum ludzie, których posty idą w tysiące, ale już nie piszą. Chcecie ich tak po prostu wyrzucić?
Może spróbujcie wysłać msowe powiadomienia czy coś. Kiedyś na DWS rozesłaliśmy takie powiadomienia o pracach nad nową szatą graficzną (nawiasem mówiąc nic z tego nie wyszło) i nagle zrobił się ruch jak w ulu - odezwało się sporo dawno nie widzianych userów.
 

Users who are viewing this thread

Back