Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Nie, Obama.
Wojtuś, świętujesz?
Jeśli tak , to życzę Tobie wszystkiego najlepszego, zdrowia i spokoju na odpraw..., tfu, na briefingach. Resztę to sobie sam dopowiedz bo wiesz najlepiej czego Ci potrzeba
 
Daleko mi do świętowania.Myślę o emeryturze.Chyba już czas ale wolałbym dotrwać do września przyszłego roku.

A za życzonka dziękuję. Przydają się później.
 
Nie daj dziadom satysfakcji. Nie lepiej iść na roczne zwolnienie lekarskie? Zawsze to 2,6% więcej.
 
Daleko mi do świętowania.Myślę o emeryturze.Chyba już czas ale wolałbym dotrwać do września przyszłego roku.

A za życzonka dziękuję. Przydają się później.

Chłopie Ty nie myśl o emeryturze! Nie widzisz co się dzieje? Ojczyzna w potrzebie a Ty na emeryturę? Teraz trzeba zapieprzac panie dziejku...pieniędzy w kasie ZUS-u brak...pożyczac musi na zaspokajanie emeryckich roszczeń... No chyba, że zrezygnujesz przynajmniej z połowy należnych świadczeń...
A tak poważnie- to aż tak jest źle, że myślisz o emeryturze?
 
Młodzieniaszkiem już nie jestem a sami wiecie że zgodnie z wiekiem spada zapotrzebowanie na adrenalinę a rośnie popyt na święty spokój.
 
Adrenalina? Aaa... to te zastrzyki co rano dają żeby wstać z łóżka.
Zgadza się, w pewnym wieku po przejściach z różnymi przełożonymi liczy się zwłaszcza święty spokój.
 
Jezdem, jezdem.
Ostatnio urządziłem sobie "siłownię" w postaci 10 kubików drewna dębowego do pocięcia i porąbania.
Po tym doświadczeniu przez dwa tygodnie nie głaskałem po głowie córki, bo straciłem wyczucie.
Wojtek proszę o zdjęcie dwóch najlepszych modeli na wystawie Wiesz jakich
 

Drzewo to się rąbie sukcesywnie w czasie mrozów na rozgrzewkę...
 

Users who are viewing this thread