Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

A jest gdzieś dostępny regulamin. Wiem że przy rejestracji był do wglądu.
Nie chce mi się wierzyć że chodzi o opinie. Cenzura?
Może Wojtek powie o co poszło?
 
Alright everyone, this is getting stupid.

I might be misunderstanding you because of my limited Polish skills, but I have to clear some things up.

1. marek was not banned because he had a different opinion. EVERYONE IS ENTITLED TO THEIR OWN OPINION.

2. This forum does not practice censorship.

3. marek was banned because he chose to make personal insults based off of what he considered facts, yet he had no facts to back them up. It had nothing to do with his different opinion about Polasnski.

4. When someone insults the service of soldiers by claiming that thousands of women are being raped by US soldiers and their allies in Iraq and Afganistan (and this insult is made to a veteran of these conflicts), that will get them banned.

5. He was told to either:
a. Quit with that nonsense because it was insulting.

b. Bring facts to the table that prove he is correct with that very insulting statement by himself.

He refused to do so, and therefore he was removed.

If anyone has a problem with this, they can bring up to me in a PM...

If not, I take it this case is now closed.
 
Co myślicie o tegorocznym wyborze laureata pokojowej nagrody Nobla? Bo ja
 
No cóż dostał chłop Nobla i sam miałby kłopot, żeby odpowiedziec za co... Za dobre chęci likwidacji broni jądrowej? Ale u kogo? W USA? Bo przecież nie w Korei i Iranie...o Pakistanie i Indiach i Chinach nie wspominając... Czyli Europa dała mu nagrodę, za to, że ma w planie unieszkodliwic potencjał obronny USA- przednie... Putin chyba rzeciera oczy ze zdumienia a pił będzie z radości następnych kilka dni. Zresztą prawdopodobnie on dostanie pokojowego Nobla w przyszłym roku...Zresztą już mam uzasadnienie: za nierozpętanie wojny mimo potencjalnych możliwości...
 
Jeśli tak, to my też możemy liczyć na tę nagrodę. W wojsku byliśmy i to w najgorętszym okresie i też wojny nie rozpętaliśmy
Chyba że Norwedzy to taki naród o pokrętnej logice, że aby komuś dokopać to go trzeba nagrodzić i niech się wstydzi, że nic nie zrobił aby na nią zasłużyć.
 

Pewnie. Ja to wogóle jestem za jeszcze głębszym rozbrojeniem. Walczę o to, żeby na świecie nie było nie tylko broni nuklearnej ale nawet pocisków karabinowych...Toleruję tylko łuki bez cienciw i strzały bez brzechw...Mam nadzieję, że mnie w przyszłym roku zgłosicie...
 
Nie ma sprawy. Ale gdybyś jeszcze przemyślał ten łuk i cienciwę. No bo gdyby tak odwiązać cienciwę z jednej strony tylko to miałbyś wętkę i mógłbyś zdobyć nagradę za Taaaaaaką rybę. Było by jak znalazł na podatek i na kolację.
 

Dzięki za ten pomysł z wędką.... ale cała nadzieja w Tobie boś bliżej jezior i pewnie się na tym znasz ( na łowieniu ryb znaczy się ). Jednocześnie chciałem złożyc publiczną deklarację, że ten milion dolców albo podzielę równo pomiędzy siebie i rekomendujących albo ( również współnie ) przeznaczę na zakup jakiegoś "warbirda"...
 

Za wędkę to można dostać nagrodę od ONZ za sposób na likwidację głodu na świecie, a jak jeszcze będzie dużo mówił o pokoju i miłości do dzieci to jest szansa na Miss Świata
 
Za wędkę to można dostać nagrodę od ONZ za sposób na likwidację głodu na świecie, a jak jeszcze będzie dużo mówił o pokoju i miłości do dzieci to jest szansa na Miss Świata

o miłości do dzieci i "kochających inaczej" też... Dzisiaj w TV widziałem jak się ślinił do jakiejś gejowskiej organizacji...Ale, ale podobno dostanie dubleta- jutro ma miec Nobla z ekonomii...
 
Z tymi dziecmi to bym uwazał bo na przykładzie Polańskiego widzimy że się dobrze na tym nie wychodzi.
 
Z ekonomii? Obiecał że kasę przeznaczoną na zbrojenia przekaże na pomoc społeczną?
 

Users who are viewing this thread