Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Mnie się wydaje, że jeśli facet ma jaja to powinien dobrowolnie pod ten sąd sie udac pierwszym rejsowym samolotem. Co najzabawniejsze, to przecież jeszcze przed ucieczka miał zawartą ugodę z sądem i pewnie włos by mu z głowy nie spadł. A tak stał sie banitą na własne zyczenie...
 
no wlasne! Zwlaszcza ze dostal wyrok na 48 dni w wiezieniu, ale podobno ten sedzia co zrobil z nim ten uklad, potem sie wycofal i dla tego on dal noge.
 
Bedzie ok jak ze 100% pewnością, że masz racje pozbawisz tego zdania "Zwlaszcza ze dostal wyrok na 48 dni w wiezieniu, ale podobno ten sedzia co zrobil z nim ten uklad, potem sie wycofal i dla tego on dal noge" słowa "podobno"... Wybacz ale inaczej nie brzmi to zbyt wiarygodnie...

Ale co nas to obchodzi? Widziałeś jaka fantastyczna odznaka 2 Pułku Lotniczego z Krakowa jest na Allegro? Warto sie przyjrzec a nawet kupic... ODZNAKA OFICERSKA 2 PU?KU LOTNICZEGO (754805589) - Aukcje internetowe Allegro
 

Attachments

  • 754805589.jpg
    754805589.jpg
    60.1 KB · Views: 56
Zelazo to fajna rzecz ale obciąża kieszenie.....:lol:

Ja mam swoją pułkową odznakę i parę inych ale ta jest tą najważniejszą. Jest dla mnie bezcenna i musiałbym się z ch... na głowy pozamieniac żeby ją sprzedać. To tak jakbym sprzedawał kawałek siebie.

A co do pand P to ch mu w de i kawałek szkła oraz work gruzu żeby nie było luzu...tak się wyśpisz jak sobie pościelisz.
 
Last edited:
Wojtus Jak To latwo kogos wyslac na galery. Prawda!? Ale za przeproszeniem zrozumic i przebaczyc juz trudniej. Ja nie walcze tylko o pana P ale o lepszy swiat gdzie jest miejsce na przebaczenie a nie tylko na zbrodnie i kare.
 
Nie tak Mareczku. Ani ja ani ty nie mamy mu co wybaczać. To jest sparawa tych którzy zostali pokrzywdzeni. Uważam że to jego sprawa a nie nasza. Cały ten zamęt wokół jego osoby jest nie potrzebny. Ale TV nie ma nic innego do roboty więc robią rwetes. Oj piszczały by kółeczk ich taczek zupełnie inaczej .......:lol:
 

Users who are viewing this thread

Back