Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

no i jak ?
 

Attachments

  • wr1.jpg
    wr1.jpg
    103.7 KB · Views: 59
  • wr1a.jpg
    wr1a.jpg
    92.8 KB · Views: 59
  • wr1b.jpg
    wr1b.jpg
    84.9 KB · Views: 60
  • wr1c.jpg
    wr1c.jpg
    104 KB · Views: 58
  • wr1d.jpg
    wr1d.jpg
    120.6 KB · Views: 54
  • wr1e.jpg
    wr1e.jpg
    182.1 KB · Views: 60
No to sie cieszę. Tą górną tablicę zrobiłem od podstaw a ta dolna jest wycięta z kopi tej wregi i "uszlachetniona" tylko.
Najbardziej podoba mi się światełko nad drzwiami. :lol:
 
światełko jest extra kapitakny szczegół. W załączeniu inny detal- fragment zbiornika tlenowego- oryginał z wraku naszego Liberatora :
 

Attachments

  • lith7.jpg
    lith7.jpg
    97 KB · Views: 59
Last edited:
Kiedy grać? Najlepiej w zimowe wieczory i noce. Ja najdłużej wytrzymałem do 2 w nocy,
No, uczciwie mówiąc graczem nie jestem, a komputerowym w ogóle. Kiedyś grałem w brydża, ale po przybyciu do Kanady już się nie zdarzyło. A w nocy czsami siedzę w ciemnii.
 
Fajny klosz. Szkoda że jak złożysz do kupy to nie będzie go widać.
A wracając do systemów operacyjnych to też przerabiałem XP i Vistę(porażka) a teraz testuję W 7 na nowym lapku. Po za tym to chyba tylko systemy 64bit widzą więcej niż 3 GB RAM i potrafia tym dobrze zarządzać. Pamiętacie jakie psy były wieszane na XP jak wchodził na rynek? Teraz jest to samo z W7. Gdyby nie gry to używałbym tylko "pingwina". Kto wie czy na jesień jednak nie zainstaluję.
 
Nocą w ciemni jest najciemniej....:lol:
He he, byś się ździwił, mam tam 300-tu watową żarówkę, którą dość często zapalam. Ale i tak marny ze mnie fotograf i uparcie obstający przy filmie (choć cyfrę SLR też mam). I jeśli ktoś myśli, że aerograf i kompresor to drogie inwestycje w hobby to... Nawet najlepsza iwata to tylko drobne pieniądze w porownaniu z ceną dobrego objektywu (nawet używanego).
O, tylko nocą w weekend mogę miec wystarczająco dużo czasu, by się opłacało rozlewać chemię.
 
Last edited:
A wracając do systemów operacyjnych to też przerabiałem XP i Vistę(porażka) a teraz testuję W 7 na nowym lapku. Po za tym to chyba tylko systemy 64bit widzą więcej niż 3 GB RAM i potrafia tym dobrze zarządzać. Pamiętacie jakie psy były wieszane na XP jak wchodził na rynek? Teraz jest to samo z W7. Gdyby nie gry to używałbym tylko "pingwina". Kto wie czy na jesień jednak nie zainstaluję.
No tak, już sam widzisz co pędzi ten "rozwój" - gracze. To głownie Wy potrzebujecie więcej i szybszej pamięci oraz jej lepszej administracji. Z tego punktu widzenia pradwopodobnie co nowsze, to lepsze. Mi jednak chodzi głownie o "prostotę" obrony systemu (?) i w xp jest to najłatwiejsze. Nie przez "doskonalość" tego systemu, ale przez potężną bazę wiedzy o nim. Problem polega na tym, że wzrastająca komplikacja windows nie idzie w parze ze wzrostem odpowiedniej wiedzy " in general population". Któregoś dnia rozwój systemów operacyjnych dla pecetów będzie musiał, ku rozpaczy Redmond, stanąć w miejscu ( no more kasa !). Zwaistunem tego jest obecna sytuacja. Nie wiem jak w Europie, ale w Ameryce business wybrał i obstaje przy xp ignorując nowsze systemy. Sporadycznie na lapach jest vista czy 7, ale i Dell i HP robi sterowniki dla xp na nowe lapy niedostępne dla zwykłych zjadaczy chleba, bo inaczej by tracili korporacyjnych klientów. Łatanie dziur w xp ma trwać do 2014, dla visty kończy się w 2012. Nie wiadomo ile dziur ma 7, by the rule of thumb będzie to wielokrotność tego co znaleziono w xp.
Przy okazji, jaki pingwin ?
 
Wurger, czy posty dotyczące tej sprawy :
Aviation Forum - Avoid ww2aircraft.net
są jescze ciągle do wglądu na ww2aircraft forum ?
(Po godzinie) Ok. zapomnij o tym, szkoda mojego czsu. Przeczytałem tamten wątek do końca i straciłem zainteresowanie
 
Last edited:
Takim znawca nie jestem, nie mowiac o tym, ze przez ostatnie trzy lata o linuxie zapomnialem. Mandriva 2010 wyglada nice. Jest darmowa czy platna ?
 
Ten zbiornik tlenowy, to teraz robi za wiadro do studni ?

Owszem. Gospodarz jest do niego bardzo przywiązany, nie reaguje na zadne rozsądne kwoty. Twierdzi, że nic nie zastąpi pożądnego amerykańskiego zbiornika a już na pewno ocynkowanych wiaderek przez te 60 lat musiałby zmienic z 10...
 
Wurger, czy posty dotyczące tej sprawy :
Aviation Forum - Avoid ww2aircraft.net
są jescze ciągle do wglądu na ww2aircraft forum ?
(Po godzinie) Ok. zapomnij o tym, szkoda mojego czsu. Przeczytałem tamten wątek do końca i straciłem zainteresowanie

Olej to. Pamietam tego gagatka kiedy byłem jeszcze zwyklym "memberem" To jakiś idiota , który myśli że jest geniuszem.Jak mnie pamięć nie myli to powracał kilka razy i zawsze podpadał komuś z Moderatorów. Wyleciał bo jego stosunek do innych byl powiedzmy delikatnie troche zbyt imperialny.
Jak pamiętam to LesofPrimus wykopał jego dupę a on w nagrode obsmarował to forum i Modsów wszędzie gdzie jeszcze go nie wywalili.



Dzięki Dominink. :D Pamietam to wiadro z innego postu.
 
O yes, olałem. Trafiłem właśnie na takie obsmarowywanie przez nawet dwóch byłych członków WW2aircraft. Ten drugi to jeszcze lepszy aparat. No nie, nie, szkoda mojego czsu na sprawdzanie powiedzenia Lema o internecie. Wierzę mu.
 
Tak jest ....szkoda czasu na idiotów.
 
Last edited:

Users who are viewing this thread

Back