Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Fakt.
Z akumulatorem byłoby ciężko, a z betonowymi skarpetami już całkiem niemożliwe:lol: .
A w temacie krakus57, może to nowe metody śledcze IPN.
Swoją drogą wygląda na to, że jesteśmy najbardziej gadatliwi w tym zakątku forum(19 stron):lol:
 
A propos gadania, to moja siedmioletnia corka zaskoczyla mnie niedawno wypowiedzia. Zapytalem ja dlaczego ona tak bez przerwy gada!? Ona mi na to, ze wlasnie ona wie, ze jest gadatliwa i ze to z powodu, ze jest taka bardzo madra, albo z powodu, ze jest taka bardzo glopia!
 
... Mamy nowego kolegę o nicku WERTTREW.Mam nadzieję że znajdzie się tutaj tez.
Wystosowałeś "zaproszenie" i to po naszemu, więc niezbyt ładnie byłoby się nie pojawić ...

Witam zatem Kolegów piszących po polsku!
Na to forum odbił mnie jeden z przypadkowych linków podczas szperania w googlownicy (szukałem informacji o pewnej armatce plot i podstawach do niej). Trafiłem tu, zobaczyłem modele i ... zaryzykowałem wrzut kilku moich wypocin.
Modelarstwem zajmowałem się kiedyś, teraz praktycznie od 10 lat nic nie robię, a częściowo rozbabrane modele leżakują w oczekiwaniu na lepsze czasy i ... mój wolny czas. Nie mówąc już o tych, które nawet nie wyszły jeszcze z opakowań i na pawlaczu sobie śpią. :rolleyes:
Jestem więc modelarzem z prehistorii, bawiącym się kiedyś dla przyjemmności w namiastkę modelarstwa (głównie lotnictwo IIWŚ).
Tyle na początek.

Przepraszam za tę może trochę przydługą wypowiedź, ale na "dzieńdobry" wypadało się przedstawić. :)
 
Witamy Cie serdecznie.:wave:
Miło nam że znalazłeś to forum i zechciałeś dołączyc.
Z modelami to mamy tutaj tak prawie wszyscy.Wielu powróciło do tego po wielu latach i wygrzebało parę starych modeli z zapomnianej szuflady.
 
Pewnie, że witamy serdecznie... Pod wpływem Wojtka wlazłem wczoraj na strych.... mam tam całe pudło modeli.... Dużą część dostawałem od dziadka z Londynu ( weteran- nie wrócił z powodów wiadomych ). Do końca życia się dziwił dlaczego chcę głównie modele niemieckich samolotów...
 
Witam i ja na naszym forum! Ja tez dolaczylem przez przypadek i ja tez mmialem ponad dziesiecioletnia przerwe w modelowaniu.
Na tym forum jest fajnie i wesolo wiec mamy nadzieje ze zabawisz. :D
 
Dzięki za miłe przyjęcie. Miło spotkać na obcojęzycznym forum tak aktywną i sporą grupę w biało-czerwonych barwach.
 
Dobrze trafiłeś...:lol: Horse zmienia nam serwer i applikację.Narazie wszystko jeszcze jest ustawiane ale szatę graficzną będzie mozna zmienić. Ta aplikacja pracuje szybciej i stabilniej.
 
Dawno dawno temu, gdzies tak koło 2007 roku szata graficzna była zbliżona do tej właśnie...potem nadeszły zmiany, które uległy kolejnym zmianom... czyli lekkiemu powrotowi do początków... Ale grunt, że forum działa coraz lepiej!
 

Users who are viewing this thread

Back