Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Ok. Zdjecia, a właściwie jedno miało byc w albumie. Jakiś czort zapisał je jako niezależne od albumu. I o ile album można usunąc w całości to pojedynczych zdjęc nie. Wygląda na drobną niedoróbkę. Może zamelduj adminowi, żeby pomyślał nad możłiwościa usuwania zdjęc z galerii tak jak z forum...
 
Doda to taki miejscowy przypadek tzw "artystki". Cecha charakterystyczna: sztuczny biust, upodobanie do różowego i prowokowanie skandali ( na polską skalę- naturalnie ).

O! I zapomnialem podziekowac za wyjasnienie Dody! DZIEKUJE! Taka Doda to tylko na obrazku fajna i jak sie nie wie ze sztuczna.
 
No i dlatego nie zamierza sie klonować takich sztucznycg blondynek.....A dlaczego? Bo nie wiadome jak się zachowa silikon...:lol:


Mareczku , Horse jest naszym Głównym Administratorem i razem z Evangliderem są głownymi zarządcami tego forum.Ich nicki są niebieskie.
 
O to wiele straciłeś nie widząc Dody w TV.:lol:
Wpisz w Google Dorota Rabczewska, ale robisz to na własną odpowiedzialność, że by nie było że nie ostrzegałem:lol:
Z tego co mi Wojtek opowiadał - Horse to gość dzięki któremu ten "bałagan" istnieje.:D
 
Eeee! No to dobrze ze sie zapytalem, bo dobrze jest wiedziec kto jet twoim i moim aniolem strozem.
A Dorotke se obejze i niech mnie piorun strzeli. Dzieki!:lol:
 
W plastik pioruny nie strzelaja... niestety... Poza tym "uroda" to jedno- szoku prawdziwego byś chłopie doznał jakbyś śmiech tego cudaka usłyszał... rżenie osła połączone z chichotem hieny...
 
E nie.... to nie plastik tylko laski ebonitowe tak działają.Pomyliły ci sie Romek... lekcje fizyki z matariałoznawstwem. :lol:
 

Users who are viewing this thread

Back