Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Po ostatnich problemach z forum, trwają prace mające poprawić prace systemu oraz przyśpieszyć działanie aplikacju forum.Wiąże sie to ze zmianami wielu procedur i innch dnych w tym i głównej bazy danych.Stąd pomysł redukcji liczby nieaktywnych członków.Ale nie jest to jeszcze na 100% pewne.
 
Wydaje mi się, że zmalala ilość forumowiczów podawana w "stopce"...ale może się mylę...
 
A może wysłać do nich maila z informacją o porządkowaniu listy użytkowników i niech się sami określą.
I tak podziwiam możliwości silnika tego forum. Na większości polskich nie ma takich opcji i udogodnień.
 
Nikt z Starszych Moderatorów nic nie wie.Chyba że Horse sam zadzialał.
A jeśli chodzi o tych "śpiochów" to większośc nie była to od wieków albo to jednopostowcy.Co wiecej, ponowna rejestracja to nie problem.
 
Szczęśliwego Nowego Roku chłopaki :D
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze i tego co sobie zamarzycie.
Jeśli trochę piszę bez składu to sorry, winko działa 8)
 
No to trzeba było przepędzić Romek.Nie czułbyś że działa.Ale po jakimś czasie padłbyś jak kłoda.:lol:

POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU !!!!
 
Czy w zwiazku z tym ze ostatnie posty tutaj byly juz tak dawno temu to ja tez moge sie jeszcze dolaczyc do naszej bialoczerwonej szachownicy?
Nazywam sie Marek i robie modele samolotow.:lol:
I Najlepszego w Novym Roku 2009
 
Witaj
Przyłączyć się zawsze można :D
A temat będzie otwarty tak długo jak el moderatore pozwoli, a mamy we władzach swojego człowieka :lol:
 
Czy w zwiazku z tym ze ostatnie posty tutaj byly juz tak dawno temu to ja tez moge sie jeszcze dolaczyc do naszej bialoczerwonej szachownicy?
Nazywam sie Marek i robie modele samolotow.:lol:
I Najlepszego w Novym Roku 2009

Nigdy nie jest za późno tym bardziej, że jeszcze chyba nie ma obsady dla pełnego squadronu :)
 
To fakt....ze seniorów to chyba tylko V2 , Net Sailor I ja jesteśmy najdłużej. Akurat na ścisłe dowódctwo dywizjonu.:lol:
 

Users who are viewing this thread

Back