Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Hmmmm.....Samolot super...dziewczyna- niezła....a chłopcy... no coż na chłopcach się nie znam:)
 
Kompletna byzyydura....Cisowianka po takim locie walałaby się w kabinie raczej.Co więcej panienka wyglądałaby jak po Dyngusie. A po drugie to wolę Żywic Zdrój niż Cisowiankę...:lol:
 
Last edited:
Na pewno nie grozi
Prędzej bałbym się o mnichów:lol:
Dodałem stronę do ulubionych.
Ten porter wygląda interesująco.
 
Ależ panowie, reklama nie jest dla Was... Filmiki reklamowe produkują ich twórcy sami dla siebie celem zarobienia forsy. Im droższy film ( a taki z F-16 w roli głównej pewnie trochę kosztował ) tym większe honorarium... Oni doskonale wiedzą, że nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy reklamie:lol:
 
Coś w tym jest...:lol: To tak jak ci co piszą wirusy komputerowe a póżniej sprzedają programy antywirusowe.
 
No właśnie- ile razy kupiłeś coś wyłącznie ze względu na reklamę np. w TV?
 
No właśnie. Patrz więc na rekllamę Cisowianki a dostrzegaj wyłącznie "Jastrzębia". No i ewentualnie modelkę. Na pewno nie próbuj dostrzec sensu....bo go tam nie ma.
 
A znasz ten kawał jak przychodzi pacjent do lekarza i mówi że nie będzie pił już więcej Cisowianki?
 
OK.

Panie Doktorze ja nie będę pił więcej tej Cisowianki - mówi pacjent.
A to czemu ? - pyta lekarz
No bo ta woda odbija się zgniłymi jajami - pada odpowiedź
Fakt - stwierdza lekarz - coś jest nie tak, bo powinna odbijać się ustami.
 
:lol:

Ale jak mnie kiedyś odwiedzisz...Otóż ja mmieszkam w uzdrowisku Kraków....to jest południowa dzielnica Krakowa na terenie której są źródła wody siarkowej ( od średniowiecza były tutaj kopalnie siarki ). Źródła są baaardzo lecznicze- szczególnie na reumatyzm. Ale śmierdzą na potęgę siarkowodorem czyli "zgniłymi jajami"... Jak się tu mieszka od zawsze to się nie czuje- ale przyjezdni zawsze mają z tym problem...

A przy okazji- słyszałeś o incydencie Boeinga LO2 z Chicago do Wawy? Ponos ledwo uszedł z życiem.... http://avherald.com/h?article=41b7477b&opt=4096
 
Last edited:
Nie ma problemu Ja jestem zachartowany.Najpierw zapachy z Ziemniaczanki przez 15 lat .Potem HS Śmiłowo ( czytaj Mordor) a teraz oczyszczalnia ścieków.Po takim przygotowaniu to zgniłe jaja są perfumą.

Oho...torbulencja powyżej FL300.ZIemia da nam popalić...it jeszcze jak.
 
Last edited:

Users who are viewing this thread

Back