Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Malo tego po zamknieciu treatu DerAdler wyslal do mnie personalna poczte w ktorej ostrzega mnie personalnie ze jestem od teraz na jego liscie! Smiechu warte.
 
No nie spokojnie.Narazie jesteś dalej członkiem tego forum. Jak już to Adler dał Ci tylko ostrzeżenie.
Poczytałem sobie trochę ten temat. Myślę że niepotrzebnie wmieszałeś swoją żonę.Ale jest jak jest.

Jak twój Ju-87?
 
To ona sam sie wmieszala bo nie mogla zniesc tega co czytala. Oni nie umieja widziec nic innegi tylko czubek wlasnego nosa.
Cuantanamo tez pewnie w ich przekonaniu nie bylo. Niewiniatka!
 
Last edited:
Niestety...i dlatego trzeba postepować z nimi z umiarem.. Co by nie było to w USA takie sprawy jak Polańskiego są surowo traktowane. Najgorsze w tym jest że to jest wina ich własnej kultury. No ale dość otem. Głowa do góry.
 
Zauważyłem Mareczku. ALe weż głęboki oddech i calm down.

Mój maluszk leży w pudełku i czeka na słońce.Ciemno coś ostatnio i niema jak pracować nad Fw190.
 
Ano tak.

No to żeś trochę narozrabiał jednak.Ale spokojne.Zobaczymy co powiedzą inni moderatorzy.
 
Czekałem kiedy na naszym podwórku pojawi się sprawa Polańskiego.
Na pierwszy rzut oka sprawa jest jasna. Facet zabawia się z nielatą, jest pajda. W Polsce też. I nie ma znaczenia, że ona mu przebacza, czy była jej zgoda. Takie przestępstwa są ścigane z urzędu. Do wyjaśnienia jest sprawa jak toczyło się postępowanie wyjaśniające. I tutaj są wątpliwości, gdyż wg prawników Polańskiego nastąpiły błędy proceduralne. Prokuratorzy nie są zainteresowani w odkopaniu tej sprawy bo wyjdzie na jaw ich nierzetelność i stronniczość.Np. teksty że "polaczkowi dla przykładu wlepią maksa".
Istnieje podejrzenie,że sami prawnicy sprowokowali prokuraturę do działania wysyłając skargę na brak działań z jej strony w celu pomyślnego dla Polańskiego zakończenia sprawy. Bo możliwości jego zatrzymania mieli aż nadto. Polański ma dom w Szwajcarii, więc co nie wiedzieli kiedy się tam pojawi? Jest osoba publiczną, informacje gdzie przebywa lub będzie przebywał nie były tajemnicą.
W całej tej sprawie dziwi mnie tylko zachowanie polityków i ich "moralność Kalego". Przebaczenie, oczywiście rzecz godna pochwały, ale po procesie, w którym zostanie skazany lub uwolniony z zarzutów. Wydaje mi się że stać go na dobrych prawników. Tyle mojego w tej sprawie.

A wracając do pogody, dziś o 7 rano 0,5 st. C
 
Ja teraz juz sam nie rozumiem oco oni sie tak na mnie zawzieli!? Czy to forum to takie, na ktorym trzeba, tak jak w komunizmie byc zawsze tego samego zdania!? Ja nikomu nie ublizylem i nie nawymyslalem od "stupid". Wszystko co zostalo napisane jest prawda. Moja zona zna osobiscie Iraczke ktora zostala zgwalcona w Bagdodzie, w czasie wojny irackiej, przez dwoch zolnierzy amerykanskich. Ona miala wtedy 17 lat. Teraz mieszka tu w Helsinkach jako uchodziec. Jesli to nie jest forum na ktorym mozna pisac prawde, to ja mam to zeczywiscie w glebokim powazaniu i sam sie moge usunac!!!!
 
A bo widzisz Marek. Ja zawsze uważałem amerykanów za takich rosjan tyle że mówiących po angielsku. Tylko oni mają rację, tylko u nich wszystko jest najlepsze, największe, po prostu super.
Wiem, być może uogólniam, ale tak uważam.
Tego wątku o Polańskim nie śledziłem. Zajrzałem tylko, zobaczyłem jakie tam są emocje i dałem sobie spokój.
Ludzie nieznający dokładnie sprawy wydaja werdykt na podstawie tego co im podadzą pismacy, którzy wybiórczo i pod konkretnie ustaloną tezę podają fakty.
 
Calkowicie sie z toba zgadzam! I na temat amerykanow tez, po tym co sie stalo na forum o Polanskim. Podpisuje sie obiema rekami i recami tez.
 

Sądzę Wojtku, że właściciele też by tych odznak nie sprzedali... ale pewnie biedacy dzisiaj nie mają już nic w tej sprawie do powiedzenia... A handlują kolekcjonerzy...
 

Users who are viewing this thread