Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Trzeba był kupić taką do węgla... ale chyba idzie na pogodę...:lol:
 
Ale jaja. W Pile łatwiej kupisz dragi, niz łopatę do śniegu:shock:
Towar na zapisy.
 
A tak na marginesie... dużo Wam tego białego szaleństwa spadło na głowy?
 
Jak to drzewiej bywało..full...ale teraz topi się powoli.
 

Attachments

  • Dscn2608.jpg
    Dscn2608.jpg
    95.9 KB · Views: 42
  • Dscn2609.jpg
    Dscn2609.jpg
    92.6 KB · Views: 43
  • Dscn2672.jpg
    Dscn2672.jpg
    59.7 KB · Views: 41
  • Dscn2637.jpg
    Dscn2637.jpg
    183.2 KB · Views: 43
Last edited:
żeby tylko ktoś Twoich śladów nie wziął za trop Yeti....ostatnio modne jest znajdowanie a to pumy a to niedźwiedzia...
 
Spoko moje są tak charakterystyczne że wszyscy je omijają z daleka.

BTW. Nie miałeś dzisiaj ostrzeżenia od antywirusa kiedy sie logowałeś na forum?
 
Owszem, coś się działo w tej kwestii ale jeszcze przedpołudniem...Ja używam NOD-a i meldował jakieś świństwo ale potem więcej ostrzeżeń nie było. Masz jakies problemy?

PS. Wiesz jak to jest z rozpoznawaniem celów- najpierw strzelaj a potem patrz do kogo... mogą Cie uśpic a dopiero potem sprawdzac kto jest ofiarą...
 
Uśpić...byle nie Pavulonem..:lol:

Co do problemu ja go nie mam natomiast ma forum. Wygląda na to że jakieś draństwo siedzi gdzieś bo prawie wszyscy mieli ostrzeżenia.Mój Antyvir co prawda nic nie ostrzega ale IE zbiesił mi się trzy razy.
 
Last edited:
Zmień przeglądarkę. Ja już zapomniałem jak pracuje się na wyrobie małomientkiego.
W Pile nie ma tyle środka usypiającego żeby uśpić Wojtka:lol:
Może hulać do woli i straszyć staruszki:lol:
 
Jawohl:lol:
To jest dobre miejsce, niektórzy mówią na niego zamek krzyżacki. A staruszki przy ucieczce do wyboru wąska kładka, lub wpław. To MUSI pięknie wyglądać. :lol:
 
Jawohl:lol:
To jest dobre miejsce, niektórzy mówią na niego zamek krzyżacki. A staruszki przy ucieczce do wyboru wąska kładka, lub wpław. To MUSI pięknie wyglądać. :lol:

A pomyśl co by to było gdyby to była Wołga..... :lol:



straszenie staruszek to jakaś wyjątkowo perwersyjna rozrywka...jeszcze małolaty to bym rozumiał, ale staruszki?

Małolaty.... no co ty. Szybkie to jak kozy w Awganie. A widziałeś kiedy jak śmiga postraszona siedemdziesięciolatka?. To jest dopiero widok...:lol: No i gonić nie trzeba no bo i po co. To jak hunting jeść nie trzeba a strzelić można.
 

Users who are viewing this thread

Back