Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Wczoraj zdążyłem z grillem.
Wojtek nie bój się, nadzieja umiera ostatnia. Jeszcze się nawdychasz dymu z grilla i przepłuczesz gardło złocistym napojem :lol:
 
Hej Wojtek., jest już 10 maja a tu nic, żadnego sprawozdania z degustacji?
Gdzie te "kwieciste"opisy aromatu i smaku? Wstyd!
A tak przy okazji. Śpicie?
Bo ja siedzę w firmie i się nudzę.
Dobrze że do netu jest dostęp.:D
 
Ooo sen, fajna sprawa, ale się nie da. Trzeba ogrów pilnować.:lol:
Dzisiaj znowu nocka:twisted:
 
Sama prawda.
Jak się chcesz pozbyć ludzi to "puszczasz bąki" tego typu. U mnie to jest na porządku dziennym. Ja w zasadzie już pożegnałem się z 6 miesięczną odprawą:evil:. Nie wierzę ze uda się mi ją dostać na odejście.
Te palanty( nie boję się tego słowa użyć) robią wszystko żeby całą mundurówkę rozpieprzyć.
Tylko jak przyjdą kłopoty to się nagle tym dupkom otworzą oczy. Ale to już będzie za późno.
Mam tą wątpliwa przyjemność widzieć jaki narybek przychodzi. TRAGEDIA. Dla nich mundur to nie służba, ale zwykła praca. Z drugiej strony jak z nimi rozmawiam to mi ich żal, maja takie nierealne spojrzenie na służbę. Czeka ich jeszcze szok zderzenia z real world.
Szkoda że pismaki nie napisali że roczne świadczenie w wysokości ostatniej pensji to dostajesz po 30 latach pracy, a po 15 latach służby to emerytury dostaniesz 40% ostatniej pensji.
Taki to luksus jest w mundurówce. Ale na taką manipulacje musi być przyzwolenie z" góry".
No dobra dosyć tego biadolenia weekend mamy:occasion5:
 
Słusznie Romek. Niestety sygnały nie są pocieszajace.
 
Sama prawda.
Jak się chcesz pozbyć ludzi to "puszczasz bąki" tego typu. U mnie to jest na porządku dziennym. Ja w zasadzie już pożegnałem się z 6 miesięczną odprawą:evil:. Nie wierzę ze uda się mi ją dostać na odejście.
Te palanty( nie boję się tego słowa użyć) robią wszystko żeby całą mundurówkę rozpieprzyć.
Tylko jak przyjdą kłopoty to się nagle tym dupkom otworzą oczy. Ale to już będzie za późno.
Mam tą wątpliwa przyjemność widzieć jaki narybek przychodzi. TRAGEDIA. Dla nich mundur to nie służba, ale zwykła praca. Z drugiej strony jak z nimi rozmawiam to mi ich żal, maja takie nierealne spojrzenie na służbę. Czeka ich jeszcze szok zderzenia z real world.
Szkoda że pismaki nie napisali że roczne świadczenie w wysokości ostatniej pensji to dostajesz po 30 latach pracy, a po 15 latach służby to emerytury dostaniesz 40% ostatniej pensji.
Taki to luksus jest w mundurówce. Ale na taką manipulacje musi być przyzwolenie z" góry".
No dobra dosyć tego biadolenia weekend mamy:occasion5:

Ktoś tych palantów wybrał.... Psycholog/pacyfista Klich ministrem obrony- czy może byc cos śmieszniejszego?
 
No, był wicepremier z wyrokiem.:lol:
Wiecie jaką ma nową ksywkę?
Panda.
Pan da głos na mnie.:lol::lol:
 

Users who are viewing this thread

Back