Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Tak....a Heinz jakoś ostatnio nie gości na forum.

Człowiek może zwariować z tymi kolorami. Popatrzcie na to ...a napewno nie należał do SAAF.
 

Attachments

  • Hurricane IV 6RAF Sqn.jpg
    50.6 KB · Views: 43
Ty kup wreszcie nowego kompa a nie reanimuj starego grata.
W małomientkim już nawet nie pracują ludzie którzy tworzyli Twój system operacyjny

A wg mnie rondle które pokazał Dominik są pomarańczowe.
 
Tak jest i rondle i flasze są wyraźnie pomarańczowe bez cienia czerwieni.
A starym kompem się nie przejmuj. Ja sam jadę na "dziadku", robi to co potrzebuję a zużywa znacznie mniej prądu. Choć prawdą jest, że dla takich rzeczy jak video rendering i wielkie prezentacje mojej żony mam coś bardziej wydajnego.
 
Ja tam nie narzekam.Mój system działa stabilnie od wielu lat.A sprzet jak sprzet. Myślisz że komputer z Vistą po 5 latach to będzie nadal Ferrari? Może w małomientkim już nie pracują ludzie którzy napisale Win98SE.Ale ci nowi piszą systemy, które śmierdzą trupem jeszcze zanim je wydadzą.

zdrówka
 
Mówisz do mnie czy do Romka ? Bo we mnie znajdziesz zaciętego wroga visty, siódemki i maka. XP jest hakowane od 9 lat, jest najlepiej rozpracowanym systemem na świecie do którego są tony nezależnych, uczciwych programów. Vista and up sa budowane dla wygody rządu USA i całej tej bandy h...w z nim związanych. Nie zdziwcie się jak wkrótce zobaczycie nowy produkt z redmountu, sukcesora siódemki. Nie myślę by jescze raz dali sześć lat na rozhakowanie systemu. Zresztą w epoce XP zlokalizowali większość utalentowanych programistów i część zneutralizowali.
 
Timor nie wierz Wurgerowi. Zapytaj się jak długo latał w szturmowika na klawiaturze.
On się boi nowości.. Wojtuś kto się nie rozwija ten stoi w miejscu. A ja mam ochotę polatać z tobą w nowszego szturmowika na hurricane Mk.I. Tam to jest hardcore jak musisz nurkowanie zacząć od przewrotu żeby ujemne G nie zgasiło silnika. Bo do FSX ciebie chyba nie namówię
Wracając do Liberatora to przejrzałem Friedmana "RAF in World War Two in colour" i ...... SAAF używał koloru pomarańczowego na Spitfire i czerwonego na Bostonach. Generalnie wychodzi że jak mieli czas i chęci to przemalowywali.
 
W robocie kompa mam słabego, a i są tacy co dbają abym się nie nudził

Kiedy grać? Najlepiej w zimowe wieczory i noce. Ja najdłużej wytrzymałem do 2 w nocy, Wojtek jest lepszy
 
Trening czyni mistrza... A w robocie nie mam możliwości polatać. ALe mam za to całą sytuacje "on life".

A co do rozwoju Romek..to przeszdłem i Viste i Win7. XP to epoka kamienia gryzionego i najlepszy sestem hakerski na świecie. Powinien służyć w szkolach do nauki hakowania i jako wzór źle napisanego oprogramowania. Myślisz że jak sobie kupisz nowego Ferrari to zostaniesz Kubicą..??? Zreszta czy kupno czegoś nowego to rozwój.... .no chyba że debetu w banku to tak....

Tak więc Wojtek jestem z toba...
 

Users who are viewing this thread