Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Dominik, do rozgrzewki to ja używam burbona:lol:

Wojtek, to ładniejsze oczywiście. Jak nie wiesz które wybrać to prześlij je emalie do mnie. Urząd kontroli publikacji" wybierze odpowiednie dla linii partii:lol:
 
A skąd miałem wiedzieć?:shock:
Właśnie zadzwoniłem do Andrzeja, po robocie odbiorę.
 
Dominik, do rozgrzewki to ja używam burbona:lol:

to wersja najrozsądniejsza..... ale jakbys zamiast palić drzewem tylko go rabał to niedośc, że byłoby Ci ciepło ale jeszcze na dodatek miałbyś go na dłużej...

Wojtek, to ładniejsze oczywiście. Jak nie wiesz które wybrać to prześlij je emalie do mnie. Urząd kontroli publikacji" wybierze odpowiednie dla linii partii:lol:

te najładniejsze to ja też chcę....:)
 
Last edited:
A co za różnica czy do rozgrzewki używa burbona czy drewna w kawałkach? W obu przypadkach byłby jednakowo narąbany :lol:

Zasadnicza, przy burbonie się nie pocę:lol:

Oj Dominik, lepiej nie chciej tej... , raczej tego najładniejszego:lol:. W ostatnim poście Wojtka w temacie "Small Model Expo in my city"wszystko się wyjaśni.
 
Zasadnicza, przy burbonie się nie pocę:lol:

Oj Dominik, lepiej nie chciej tej... , raczej tego najładniejszego:lol:. W ostatnim poście Wojtka w temacie "Small Model Expo in my city"wszystko się wyjaśni.

ha, myślałem, że jak rasowi faceci namierzyliście nie tylko modele ale i modelki....
 
Daltego Romek woli burbona bo ten kawałek drewna to trzeba by odpowiednio zastrugac i oszlifować.No a potem polerka.
I dopiero wtedy można używać bez pocenia się .
 
A i wtedy nie masz żadnej gwarancji że nie wyjdzie z tego "pasztet" nie laska:lol:
 
Jawohl:lol:
Płytka jest w moich łapkach. Pokazałem kumplom zdjęcie z pałowania przy czołgu. Ubaw mieliśmy po pachy, bo jeden służył w ZOMO i nastraszyliśmy go że to dowód i damy znać do IPN:lol:
Mam nadzieję, że pokażesz je w galerii.
 

Users who are viewing this thread

Back