Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Rodzina skladała sie z pięciu osób ojca,matki, dwóch braci i siostry.Ojciec miał skrzywiony zgryz na lewo, matka na prawo , jedne z braci miał szczękę dolną wysuniętą do przody a drugi górną wystającą do przody tylko siostra byla normalna pod tym względem.
Pewnwgo razu zgasło światło i zapalono świeczkę. Po jakimś czasie prąd włączono i ojciec postanowił zgasić swiecę. Podszedł do niej i dmuchą ale powietrze poszło lewą strona więc woła matke
- stara choć tutaj.
Na to matka odpowiada - Po co?
- zgasić świeczka,
- juz ida.
Podchodzi i dmucha ale powietrze poszło w prawo, więc woła jednago z synów - Karlik pudź sam,
- po co?
- zgasić świeczka,
- juz ida.
Karlik podszedł i dmucha ale szczęka dolna wystaje mu do przody i powietrze poszlo w górę.Więc woła brata - Norbert pudź ef.
- po co?
- zgasić świeczka,
- juz ida.
Norbert podszedł i dmuchnął ale powietrze poszło w dół bo szczęka górna wysunięta do przodu.Więc woła siostrę - Greta choć sam.
- po co?
- zgasić świeczka,
- juz ida.
Greta podeszła pośliniła dwa palce i ścisnęła knot...tssss.
 
A kto chodzi do lasu w klapkach...:lol: A swoją drogą to fakt że w okolicach Bydgoszczy żyje tego plugastwa sporo. Nawet w mojej jednostce się trafiają na chodnikach.
 
I do tego gadzina jest pod ochroną- strzelać nie można- chyba, że w obronie własnej:)
 
Jak przczytałem tytuł to w pierwszej chwili pomyślałem, że zginął człowiek jak wczytałem się dalej to, że zginął pies a na końcu dowiaduję się, że w zasadzie nic się nie stało bo psa odratowali. Pismaki to potrafią zrobić aferę z niczego :D
 
Piękna rzecz taki immunitet poselski... I tylko na żmije trzeba uważac, bo gadzina nie wie, że tzw poseł jest nietykalny i użrec może...
 

Users who are viewing this thread

Back