Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Marku , wszystko jest w porzadku.Nikt tutaj nie neguje cirpienina i ujmuje cześci tragicznie zmarlym.Ale ostatnio w kraju próbuje się traktować takie zdarzenia jako coś sensacyjnego.A jak lotnictwo lotictwem to zawsze coś gdzieś spada np. śmigłowiec do morza co możesz przeczytać w innnej sekcji.
 
No wlasnie Wojtku! Tak tez i ja mysle. Ja wcale nie chcialem twierdzic, ze wy nie oddajecie czci zmarlym, ja tylko nie bardzo rozumialem waszych dociekan na temat: czy obciencia finansowe mogly byc przyczyna wypadku "Bryzy" i innych. Jak swiat swiatem zawsze cos spadalo i bedzie spadac, czy zawsze sie cos rozbijalo i bedzie rozbijac. Wlasnie tak jak powiedziales. Nie ma wiec znaczenia czy sie budrzet obcina czy nie i tak sie bedzie cos rozbijalo i spadalo. Ale zawsze w tym wszystkim najistotniejsze i najsmutniejsze jest to, ze gina ludzie, a ich bliscy cierpia. Z tego moim zdaniem medja sensacje robi i musi, bo skad inaczej te sensacje by sie braly. Ja poza tem juz taki jestem, troche sentymentalny. Nie przejmujcie sie.
 
Prawdę mówiąc nie bardzo widzę, jeszcze raz czytając posty, kto doszukiwał się w tej dyskusji sensacji.... Chyba, ze inaczej rozumiemy słowo sensacja... Natomiast czytając prasę i media elektroniczne faktycznie można znaleźc trochę artykułów sensacyjnych- nie będę ich wymieniał bo nie o to chodzi. Ja osobiście jako obywatel kraju nad Wisła jestem zatroskany tym co dzieje się z naszą armią. Podobnie jak Marek nie jestem w żaden spsób związany z lotnictwem oprócz amatorskiego zainteresowania i podobnie jak Marek, czemu zresztą chyba dałem wyraz, jestem pełen współczucia dla rodzin poległych. Acha no i mam takie marzenie aby to były to ostatnie wyrazy współczucia...rodzinom polskich żołnierzy.
 
Wprawdzie nie wierze zeby obciecia budrzetu wojskowego mialy jakis konkretny wplyw na wypadki lotnicze, jestem tego samego zdania co V2, ze jest to sprawa narodowa protestowac przeciw takim obcienciom. Zatroskanie tym tematem jest jak najbardziej na miejscu.
 
Marek, wojsko żyje z tego co dają cywile.To kto ma protestować bo ja sie już pogubiłem.
 
Wszystcy normalni ludzie, obywatele; bo politycy czesto nie bardzo rozumieja co obcinaja i jakie moga w koncu byc tego konsekwencje. Tu w Sfirlandji tez obcinaja wojsku ale i sluzbie zdrowia na ten przyklad. Szkolnictwu, przedszkolom i.t.p. To jet paranoja moim zdaniem straszna, bo przeciez kto inny bedzie dbal o kraj jak nie przyszle pokolenia. Cale politykowanie kreci sie wokol produkcji, forsy i tym podobnych dupereli za przeproszeniem za brzytkie slowo forsa. Czas moze by znalezdz jakies inne wazniejsze wartosci w politykowaniu.
 
Ciekawe jakby to bylo, jakby w zamian obcinac pensje politykow, dyrektorow fabryk, ministrow i innych bonzow, ktorzy tak bardzo chca obcinac pieniadze na witalne czesci spoleczego dobrego samopoczucia i spolecznej przyszlosci panstwa.
 
To by nam Marku zrobili rewolucję:lol: A poważnie, pomyśl ile forsy wpompowano w banki celem powstrzymania kryzysu- to oczywiście wersja oficjalna. Skąd się wzięła ta forsa? Gdzie była schowana? Dlaczego jeśli była, to nie była wcześniej inwestowana? Wiem- to głupie pytania...
 
Wszystkiego najlepszego i mokrego jajka chłopaki! :)
fe86a46423e61c2dmed.jpg
 

Users who are viewing this thread

Back