Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

No niestety nie mam takich uprawnień.Ale zgłoszę to Administratorowi.Wydaje się że on jjest władny.
 
Ok. Zdjecia, a właściwie jedno miało byc w albumie. Jakiś czort zapisał je jako niezależne od albumu. I o ile album można usunąc w całości to pojedynczych zdjęc nie. Wygląda na drobną niedoróbkę. Może zamelduj adminowi, żeby pomyślał nad możłiwościa usuwania zdjęc z galerii tak jak z forum...
 
Doda to taki miejscowy przypadek tzw "artystki". Cecha charakterystyczna: sztuczny biust, upodobanie do różowego i prowokowanie skandali ( na polską skalę- naturalnie ).

O! I zapomnialem podziekowac za wyjasnienie Dody! DZIEKUJE! Taka Doda to tylko na obrazku fajna i jak sie nie wie ze sztuczna.
 
No i dlatego nie zamierza sie klonować takich sztucznycg blondynek.....A dlaczego? Bo nie wiadome jak się zachowa silikon...


Mareczku , Horse jest naszym Głównym Administratorem i razem z Evangliderem są głownymi zarządcami tego forum.Ich nicki są niebieskie.
 
O to wiele straciłeś nie widząc Dody w TV.
Wpisz w Google Dorota Rabczewska, ale robisz to na własną odpowiedzialność, że by nie było że nie ostrzegałem
Z tego co mi Wojtek opowiadał - Horse to gość dzięki któremu ten "bałagan" istnieje.
 
Eeee! No to dobrze ze sie zapytalem, bo dobrze jest wiedziec kto jet twoim i moim aniolem strozem.
A Dorotke se obejze i niech mnie piorun strzeli. Dzieki!
 
W plastik pioruny nie strzelaja... niestety... Poza tym "uroda" to jedno- szoku prawdziwego byś chłopie doznał jakbyś śmiech tego cudaka usłyszał... rżenie osła połączone z chichotem hieny...
 
E nie.... to nie plastik tylko laski ebonitowe tak działają.Pomyliły ci sie Romek... lekcje fizyki z matariałoznawstwem.
 

Users who are viewing this thread