Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Ha, a ja zaliczyłem stan wojenny... całe szczęście, że bez 13 grudnia- armia mnie ogarnęła dopiero w styczniu roku następnego, więc już po najgorszej panice. Ale miło nie było...
 
Mam taką fotę z tamtych czasów- to już JW w Dolnej Grupie kilka miesiecy później- powiedzmy lato- jesień 1982. Orwo kolor....
 

Attachments

  • dsc.JPG
    dsc.JPG
    85.5 KB · Views: 59
Wypad na lewizne w blasku fleszy?:lol:
Koniec świata :lol:
 
Aaaaa...., to w takim razie powrót z lewizny bladym świtem:lol:
A przy okazji, "bażant"? Bo takie jasne pagony tam widzę i włos nieregulaminowy.
 
Last edited:
Aaaaa...., to w takim razie powrót z lewizny bladym świtem:lol:
A przy okazji, "bażant"? Bo takie jasne pagony tam widzę i włos nieregulaminowy.


W rzeczy samej "bażant"...Mieszkaliśmy poza JW, stąd poranne "biegi z przeszkodami" na odprawę.
 
Last edited:
Romek nie czepiaj się makaronu na pagaonach.Praktykowałem z "bażanatami" w JW1901.Wspaniali ludzie....
 
A czy ja się czepiam?:D
Z kilkoma służyłem i tylko jednemu "palma odwalała". Bardzo lubił ten pan kapral podchorąży jak mu sie oddawało honory, czego ja szczerze nienawidziłem i pewnego razu spotkaliśmy się. Pan "ważny" do mnie z pretensjami, a ja na to "ile razy chce ten honor 2,3,5 a może dwoma rękoma". jak powiedziałem tak zrobiłem.
Poleciał na skargę i druga belka przeszła obok:lol:.
Wybronił mnie d-ca plutonu, stary chorąży( dobry był chłop, jak ojciec, bronił nas, ale jak było trzeba to przypieprzył tekst że w pięty szło).

I tym postem żegnam się czasowo z forum. Zmieniam mp. na plażę.
Mam nadzieję, że jak będę leżał na piasku to żaden greenpeace mnie nie będzie spychał do wody jak wieloryba:lol::lol::lol:

Wojtek w sobotę ponoć u nas na lotnisku w aeroklubie ma być jakiś zlot "antków". Nie mam możliwości potwierdzić tej info. Może jakaś fotorelacja?:D
 
Nic nie wiem o zlocie.Ale warto by zajżeć.Jedziesz nad morze?
 

Users who are viewing this thread

Back