Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Panowie, wszystko jest w porządku. Przecież wyrazem bliskoznacznym wyrazu "polityk" jest "kłamca"
A wracając do offsetu, nie jestem pewny, ale jak Finowie kupowali Hornety, to skorzystała na tym Nokia.
 
Pewnie masz rację z tą Nokią. Tyle tylko, że ludzie z Nokii pewnie wiedzieli co chcą uzyskac od Amerykanów. Przejdź się po polskich firmach i zapytaj czego potrzebują.... dziwnych rzeczy sie dowiesz... w każdym razie na szarym końcu będzie odpowiedż "zaawansowanej technologii"...
 
Pewnie masz rację.
Ja od początku moją karierę zawodową związałem z budżetówką więc nie wiem czego pragną firmy produkcyjne. Pewnie jak we wszystkich skostniałych strukturach marzą o "świętym spokoju", bo oni wiedzą lepiej czego pragnie klient, a wszelkie propozycje zmian traktują jak "zamach stanu".
Dla mnie takim przykładem jest radomska fabryka broni. To nie fabryka, tylko montownia. Jak zwracało im się uwagę na kiepską jakość podzespołów i co można zmienić to wzruszali ramionami i mówili że takie części dostają od Niemców, a wszelkie uwagi na temat kiepskiej jakości nie przyjmują do wiadomości. Swoje towary sprzedają tanio, ale za części zamienne to już każą sobie płacić majątek.
Tak wygląda przetarg po polsku.
 
Politycy w Sfirlandji klamia dokladnie tak samo jak wszedzie indziej nz Swiecie. Hornety zeczywiscie sie Nokji oplacily a firmy to glownie pieniedzy potrzebuja tak jak i my wszyscy.
 
Sama prawda. Dlatego trzeba takie robic coby sie klienci o nie bili... sprawa prosta chodzi o cos na kształt F-35 a nie biadolic!
 
A pamiętacie ten dowcip o gościu który wynosił w częściach mikser z fabryki "Mesko" w Skarżysku-Kamiennej.
Jak już miał wszystkie części to zaczął go składać. Co złożył to rozkładał, tak kilka razy, w końcu zrezygnował bo co złożył to wychodziła mu wyrzutnia "Strzała"
Tu macie linka do fajnego nagrania. Wróciły wspomnienia, aż się łezka w oku zakręciła
View: https://www.youtube.com/watch?v=Bq_7Z5BjCLc
A byłbym zapomniał, Wojtek brawo za banner, zwłaszcza za "jedenastkę"
 
Piękne- to o apelu. Ja pamiętam apel po śmierci Breżniewa... Z tej "okazji" była dzika popijawa i apel wyglądał dosyć podobnie z tym, że d-ca próbował zachować pozory powagi....
 
Miałem to szczęście być w armii jak któryś z sekretarzy w Moskwie odszedł był z tego łez padołu. Było bosko, kazali siedzieć na świetlicy i oglądać. Nawet kaprale okazali ludzkie odczucia i nie ścigali za spanie
Wracając do apelu a to znacie?
View: https://www.youtube.com/watch?v=ogL3-pChBJk
Mnie po wysłuchaniu tego brzuch ze śmiechu rozbolał.
 

Users who are viewing this thread