Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

To fakt...ale jak pare dni temu spróbowałem przymierzyć stery kierunku do steczników to okazało sie że jeden jest większy od drugiego. Ku..... a mierzylem trzy razy. A ciągle myśle jak zrobić silniki bo nigdy nie widziałem Double Wasp z 18 cylindrami.
 
Nie to i tak na nic. Mam gotowe kartery i glowice cylindrów.Zostały tylko same cylindry. 4X14= 56 sztuk o długości 6mm i średnicy 5mm.
 
Last edited:
no tak... koszmarny sen modelarza... A jakichś detali żywicznych nie idzie kupic? Powiedz tylko co potrzebujesz
 
Nie Dominiku , nic nie potrzeba. Dziękuję. Jeszcze żeby Wena wróciła to coś sie wymyśli. Ale pewnie puszcza sie z kimś innym w tej chwili. :lol:
 
Czołgiem:lol:
Wojtek spróbuj śrubki M5 wykorzystać jako cylindry.
I tak za dużo nie będzie widać pod okapotowaniem silnika. Ja tak robiłem i zle nie wyglądało.
 
Cześc Romek,

Też o tym myślałem ale cylindry muszą sie zwężać w strone karteru silnika. A w B-24 silniki widac calkiem dobrze bo i otwory w obudowe przedniej są spore.
 
Parę fotek z lini prodykcyjnej.....

Oferowany przez autora ersatz przedniej gwiazdy....śmiechu warte.
 

Attachments

  • cy.jpg
    cy.jpg
    95.6 KB · Views: 48
Produkcja konfetti, sklejanie konfetti, glowice z konfetti....
 

Attachments

  • cyl.jpg
    cyl.jpg
    80.9 KB · Views: 49
  • cyl1.jpg
    cyl1.jpg
    109.6 KB · Views: 56
  • cyl2.jpg
    cyl2.jpg
    77.6 KB · Views: 52
Kartery silników zrobiłem w polowie od nowa....
 

Attachments

  • karter1.jpg
    karter1.jpg
    87.1 KB · Views: 48
  • karter1a.jpg
    karter1a.jpg
    86.3 KB · Views: 50
  • karter1b.jpg
    karter1b.jpg
    80.8 KB · Views: 47
  • karter1c.jpg
    karter1c.jpg
    85.6 KB · Views: 44
  • karter2.jpg
    karter2.jpg
    90.4 KB · Views: 41
Zgadzam sie z Tobą, że lepiej poświecic czas modelarstwu niz telewizji... I nie tłumaczy dziennikarzy nawet to, że żyją z sensacji, wojny i nieszczęścia.
 
Dominik to nie jest sprawa dzielenia czasu. Media przyssały sie do Lotnictwa Wojskowego jak wesz do ( nie powiem czego) w obozie. Te rewelacje o paliwie...jasny gwint nawet gdyby to byla woda to polski pilot też by na tym polecial jesli silnik spalał by wodę. Co ma piernik do wiatraka ?
 
Nie wydaje Ci się, że wszyscy Polacy znają się na medycynie, lotnictwie i polityce?
 

Users who are viewing this thread

Back