Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Dzięki wszystkim za poszukiwania.
Mam inne pytanie. Czy server ww2air... był przez niedzielę wyłączony ? Nie mogłem się wcale połączyć.
 
Tak, zapada głucha cisza.
Co do Facebooka, to czuję się jak zakonnica(chciała by, ale się boi):lol:
Ostatnio jestem trochę przewrażliwiony na punkcie ochrony swoich danych.
 
O to to to. Ostatnio Kanada przyałapała googla na zbieraniu prywatnych danych. Zawsze istnieje podejrzenie, że google czy facebook to front jakiejś "ściśle tajnej agentury" u największych mocarzy świata. Nie wiem na ile są popularne notbooki ze skanerami linii papilarnych, ale chyba nie za bardzo. Za to kamerki są teraz na wszystkich.
 
Tak, zapada głucha cisza.
Co do Facebooka, to czuję się jak zakonnica(chciała by, ale się boi):lol:
Ostatnio jestem trochę przewrażliwiony na punkcie ochrony swoich danych.

Pozostaje podawać minimum danych. A jest tam parę fajnych grup ( nasza jest oczywiście najlepsza )
 
Zgadzam się z Dominikiem. Wystarczy naprawdę podac kilka malo istotnych danych i już. A zawsze jest to dober miejsce żeby mieć kontakt kiedy pada serwer naszego forum.
 
No to popróbujemy okiełznać facebooka.
Macie jakieś sugestie?
 
Nie Romek. Zarejestruj sie tylko i już. Przejrzyj tylko ustawienia osobiste. Ustaw to co bedziesz uważał za stosowne. Program powinien rozpoznac kraj więc bedzie wszystko po polsku.
 
Wojtku, już nawet w RPA trzymają kciuki za Twojego Liberatora :) Jest grupa na FB osób związanych z 34 Sq SAAF ( jeden z nich był w ubiegłym roku w Polsce ) i teraz mocno Ci kibicują!
 
O ja pie...... ale żem sie wpie...:lol:

Ano, walczysz teraz chłopie o honor polskich modelarzy! Jacka Cowana nawet skierowałem bezpośrednio do Ciebie bo mnie zadręcza pytaniami co jest nie tak w tym modelu który kleisz. Już mi słów angielskich zaczyna brakowac...:(
 

Users who are viewing this thread

Back