Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Zdarza się. Don't worry. Czytałem twoje posty w wątku BB. Lepiej bym tego nie wyraził. Dobra robota Wojtek. :D
 
Jak się zna tylko najbliższe sąsiectwo w promieniu paru kilometrów no to tak jest....zachowaj spokój.
 
Last edited:
He he ! Trzeba bronić własnego. Za dużo B.S. krąży w propagandzie na temat Polski i jej udziału w WW2. A tu, w Ameryce szczególnie. Z drugiej strony podatność tych ludzi na propagandę (i reklamę) jest zastraszająca.
 
Wojtek, miłego weekendu. My lecimy w plener, powrót w poniedziłek wieczorem.
Ciao.
 
Wojtek z T. odbierz maila.
O czym piszecie?
Już wiem. To duńczyk więc prawie za miedzą, ale od tego dobrobytu to we łbach im się poprzewracało.
 
Last edited:
He he ! Trzeba bronić własnego. Za dużo B.S. krąży w propagandzie na temat Polski i jej udziału w WW2. A tu, w Ameryce szczególnie. Z drugiej strony podatność tych ludzi na propagandę (i reklamę) jest zastraszająca.

Ale czasem miło poczytac, że polskie dokonania robią wrażenie:
http://www.ww2aircraft.net/forum/non-fiction/question-honor-25633.html

A wątek Powstania był przez poprzednie lata- zawsze warto go odświeżyc w tych dniach....np. ten:
http://www.ww2aircraft.net/forum/ww2-general/warsaw-uprising-august-1-1944-a-4697.html
 
Last edited:
To duńczyk więc prawie za miedzą, ale od tego dobrobytu to we łbach im się poprzewracało.
Żyję wśród takich ludzi od lat. Osobiście myślę, że to nie dobrobyt (chociaż to może bardziej skomplikowane i temat na inną pogawędkę) ale systemowe niedoinformowanie. A wiadomo; pół prawdy to całe kłamstwo. Ale niektórzy są zainteresowani.
 
Bo niedoinformowanemu lub niedouczonemu społeczeństwu łatwiej wcisnąć każdą głupotę.
Nie chcą słuchać o problemach otaczającego ich świata, takie chowanie głowy w piasek.
A jak będzie problem to mądrzejsi których wybrali za nich pomyślą co zrobić. Jest to początek końca szeroko rozumianej cywilizacji świata zachodniego. Luksus rozleniwia bo jeśli jest się pierwszym to nie ma potrzeby by kogoś gonić i rozwijać się.
O kur... , ale się rozgadałem na łykend. Przepraszam:oops:
 
Dokładnie to Romek. Z tych samych powodów sypnął się Rzym szesnaście wieków temu po około 900 latach istnienia. Cywilizacja zachodnia istnieje około 11 wieków i zaczęła odwrotnie, bo od królów i cesarzy a "kończy" na "republice". Dajmy jej jeszcze 2-3 wieki jako efekt technologii, której Rzym nie miał.
 
Dosyc czarno widzicie przyszłośc... ale cóż może w tym coś jest. Barbarzyńców wokół troche jest, ma więc kto tę sdeprawowaną Europę podbijac. Ostatnio Francuzi pierwsi zaczęli sprzedawac ruskim przysłowiowy sznur ( ten zakupiony na zachodzie, który miał byc użyty przez Lenina do wieszania sprzedających ) w postaci okrętów desantowych. Tak im się ten "deal" spodobał, że mają sprzedawac następne... Kasa nie śmierdzi jak mawiali starożytni...
 
no i do Francji daleko....tymi łajbami tam nie dopłyną. Tylko kraje nadbałtyckie się stresują... ale NATO ich obroni...jak ich natowską bronią ruscy zaatakują.
 

Users who are viewing this thread

Back