Ludziska spod biao-czerwonej szachownicy.

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Co jest?! Trochę się wizualnie zmieniło :)
 
Horse zmienił szblon tego forum na nowy ze względu na zmianę wersji tej aplikacji. Czy awatary , które widzicie, tez są takie duże w porównianiu ze starymi?
 
cześc,
coś jakby z rodzdzielczością się stało ( jakiś taki niewyraźny się stał.... )
 
wydaje mi się wręcz pomniejszony, ale jest to może związane ze zmianą proporcji strony? Twój wyglada chyba tak samo...
 
Moja przeglądarka wyświetla Awatary dośc duże. Mimo że powinny być 100x100 pixeli. A nasze podpisy ( siggies) są pomniejszone z dodatkową listwą nad nimi do powiększenia.
 
Podświetlenie kto jest online jest takie "blade", ale to pikuś :)
 
Chwilę na forum nie zaglądałem a tu proszę takie zmiany. Jak dla mnie forum wygląda ładnie a co najważniejsze w 5 minut zapoznałem się ze wszystkimi zmianami w układzie i używa się bez problemowo. Brakuje tylko jakiegoś logo na górze.

Natomiast jeśli chodzi o podpisy to czasem wydaje mi się, że za duże są i ja mam teraz w ogóle wyłączone wyświetlanie podpisów i muszę przyznać, że łatwiej mi się w ten sposób czyta forum.
 
Hej Panowie. Jak tam po świętach?
Ja jestem obżarty do bólu. Chyba starczy mi tego na kolejne 40 ścisłego dni postu ;)
eierschmitt018.jpg
 
Witam, pogoda była marna tutaj na południu- ciężko się było wybrać na spacer.... ale ogólnie święta to fajny czas.
Pozdrówka,
Dominik
 
No cześć Panowie. Ja dopiero do siebie doszedłem po świętach:), a jutro do roboty.
 
Czy wie może ktoś gdzie mogę znaleźć trochę szczegółowych informacji o 316 dywizjonie, coś więcej niż na wikipedii czy polishairforce.pl?

A bardziej dokładnie to na razie znalazłem dwa profile Mustangów 3 z 316, jeden SZ-B FB223, a drugi SZ-P FB354, a chciałbym znać więcej oznaczeń i numerów seryjnych konkretnych Mustangów, a już super by było jakby ktoś jeszcze wiedział kto na konkretnej maszynie latał.

(Mam jeszcze SZ-L KH528.)
 
Last edited:

Users who are viewing this thread

Back