Slovenci v letalstvu

Ad: This forum contains affiliate links to products on Amazon and eBay. More information in Terms and rules

Ulrich

Recruit
5
0
Jan 22, 2005
Ljubljana, Slovenia
Je kakšen rojak kje, ki brska po tem forumu?
Če je, potem naj napiše katero letalo 2WW mu je najboljše oz. najljubše.
Ter seveda naj pilot.
Moj je H.J.Marseille/W.Moelders in pa Focke-Wulf 190 D-9. :shock:
 
z bitki za britanijo (bitwy o anglie), taki hurricane na ktorym Polacy z dywizjonow 302 i 303 latali
 
Ahoj!

Moje jest tez Hawker Hurricane /a Českoslovenětí i polski RAF piloti. ;)

Brunner i Toffigd znate Sgt. Josef František, DFM&Bar z polske 303 Warzsawa-Kosciuszko squadrony?
 
Pisis said:
Ahoj!

Moje jest tez Hawker Hurricane /a Českoslovenětí i polski RAF piloti. ;)

Brunner i Toffigd znate Sgt. Josef František, DFM&Bar z polske 303 Warzsawa-Kosciuszko squadrony?

Hej Pisis, pewnie że znam :D
Pochodzisz z Czech?
 
Pozdravljen, Ulrich!
Moj Bog, koliko leta je minilo od kadar sem zadnji~c bil v Sloveniji! Tvoja je zemlija ena med naijlepsjih na tem svetu!

Moje naijljubse letalo je "Dvorepni Hudic", seveda hocem rect P-38.
Veliko cenim tudi Spitfajerija Mk.I, P-40, in Corseirja.
Ne bi hotel da mislis da sem Slovenec, ne bi bilo posteno od mene. Jaz sem 50% iz Zdruzene Drzave Amerike, in 50% Italijan, a moj oce je bil dolga leta v diplomatstvo, tudi v bivso Jugoslavijo. Poznam Kopra na primorju zelo dobro, zivel sem tamo v mojo mladost. Se zmeraj imam prijatelje s katerim sem v kontaktu. Uzival sem dolge ure v aerodromu v Portoroz, gledajoc letala ki so pristajala in odletela. Enkrat se spomnem, bil sem skupaj s mlajisega prijatelja, videl se enega Spitfajerija pristajati. Bil je pravi uzitek!
moj E-mail je: [email protected]

:thumbup:
 
Je kakšen rojak kje, ki brska po tem forumu?
Če je, potem naj napiše katero letalo 2WW mu je najboljše oz. najljubše.
Ter seveda naj pilot.
Moj je H.J.Marseille/W.Moelders in pa Focke-Wulf 190 D-9. :shock:

Moj je pa Walter Nowotny in pa tudi Focke-Wulf Fw190 D-9 ali pa Ta152.
:D
 
Pozdravljen, Ulrich!
Moj Bog, koliko leta je minilo od kadar sem zadnji~c bil v Sloveniji! Tvoja je zemlija ena med naijlepsjih na tem svetu!

Moje naijljubse letalo je "Dvorepni Hudic", seveda hocem rect P-38.
Veliko cenim tudi Spitfajerija Mk.I, P-40, in Corseirja.
Ne bi hotel da mislis da sem Slovenec, ne bi bilo posteno od mene. Jaz sem 50% iz Zdruzene Drzave Amerike, in 50% Italijan, a moj oce je bil dolga leta v diplomatstvo, tudi v bivso Jugoslavijo. Poznam Kopra na primorju zelo dobro, zivel sem tamo v mojo mladost. Se zmeraj imam prijatelje s katerim sem v kontaktu. Uzival sem dolge ure v aerodromu v Portoroz, gledajoc letala ki so pristajala in odletela. Enkrat se spomnem, bil sem skupaj s mlajisega prijatelja, videl se enega Spitfajerija pristajati. Bil je pravi uzitek!
moj E-mail je: [email protected]

:thumbup:

Vrnil sem se :D
 

Users who are viewing this thread

Back